PQA30-D48-S15-D CUI
  • Part Number: PQA30-D48-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 15V OUTPUT DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D48-S15-D CUI
    PQA30-D48-S15-D CUI
    PQA30-D48-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D48-S15-D is described as DC/DC CONVERT 30W 15V OUTPUT DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE