PQA30-D48-S15-DH CUI
  • Part Number: PQA30-D48-S15-DH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 15V OUTPUT DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D48-S15-DH CUI
    PQA30-D48-S15-DH CUI
    PQA30-D48-S15-DH is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D48-S15-DH is described as DC/DC CONVERT 30W 15V OUTPUT DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"