PQA30-D48-S3-D CUI
  • Part Number: PQA30-D48-S3-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 3.3V OUTPUT DI
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D48-S3-D CUI
    PQA30-D48-S3-D CUI
    PQA30-D48-S3-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D48-S3-D is described as DC/DC CONVERT 30W 3.3V OUTPUT DI. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE