PQA30-D48-S3-DH CUI
  • Part Number: PQA30-D48-S3-DH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 3.3V OUTPUT DI
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D48-S3-DH CUI
    PQA30-D48-S3-DH CUI
    PQA30-D48-S3-DH is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D48-S3-DH is described as DC/DC CONVERT 30W 3.3V OUTPUT DI. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    View
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM