PQA30-D48-S5-D CUI
  • Part Number: PQA30-D48-S5-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 30W 5V OUTPUT DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQA30-D48-S5-D CUI
    PQA30-D48-S5-D CUI
    PQA30-D48-S5-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA30-D48-S5-D is described as DC/DC CONVERT 30W 5V OUTPUT DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH