PQA50-D24-S15-D CUI
  • Part Number: PQA50-D24-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 50W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 43
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQA50-D24-S15-D CUI
    PQA50-D24-S15-D CUI
    PQA50-D24-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA50-D24-S15-D is described as DC/DC CONVERTER 15V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM