PQA50-D48-S5-D CUI
  • Part Number: PQA50-D48-S5-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 50W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 47
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQA50-D48-S5-D CUI
    PQA50-D48-S5-D CUI
    PQA50-D48-S5-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQA50-D48-S5-D is described as DC/DC CONVERTER 5V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F