PQB3-D12-S5-D CUI
  • Part Number: PQB3-D12-S5-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 3W 12V 600MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 28
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQB3-D12-S5-D CUI
    PQB3-D12-S5-D CUI
    PQB3-D12-S5-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQB3-D12-S5-D is described as CONVERT DC/DC 3W 12V 600MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.