PQM3-D12-S12-M-TR CUI
  • Part Number: PQM3-D12-S12-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 3W 12V 250MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 3,114
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQM3-D12-S12-M-TR CUI
    PQM3-D12-S12-M-TR CUI
    PQM3-D12-S12-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQM3-D12-S12-M-TR is described as CONVERT DC/DC 3W 12V 250MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F