PQMC3-D12-S24-S CUI
  • Part Number: PQMC3-D12-S24-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQMC3-D12-S24-S CUI
    PQMC3-D12-S24-S CUI
    PQMC3-D12-S24-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQMC3-D12-S24-S is described as DC/DC CONVERTER 24V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT