PQMC3-D24-S15-S CUI
  • Part Number: PQMC3-D24-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 200MA 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 36
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQMC3-D24-S15-S CUI
    PQMC3-D24-S15-S CUI
    PQMC3-D24-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQMC3-D24-S15-S is described as DC/DC CONVERTER 15V 200MA 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"