PQMC3-D48-D15-S CUI
  • Part Number: PQMC3-D48-D15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 100MA 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 49
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PQMC3-D48-D15-S CUI
    PQMC3-D48-D15-S CUI
    PQMC3-D48-D15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQMC3-D48-D15-S is described as DC/DC CONVERTER +/-15V 100MA 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM