PQMC3-D48-S15-S CUI
  • Part Number: PQMC3-D48-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQMC3-D48-S15-S CUI
    PQMC3-D48-S15-S CUI
    PQMC3-D48-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQMC3-D48-S15-S is described as DC/DC CONVERTER 15V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA