PQME3-D48-S3-M-TR CUI
  • Part Number: PQME3-D48-S3-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC DC CONVERTER 3.3V 2.4W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQME3-D48-S3-M-TR CUI
    PQME3-D48-S3-M-TR CUI
    PQME3-D48-S3-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQME3-D48-S3-M-TR is described as DC DC CONVERTER 3.3V 2.4W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"