PQZ6-Q24-S15-D CUI
  • Part Number: PQZ6-Q24-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 6W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PQZ6-Q24-S15-D CUI
    PQZ6-Q24-S15-D CUI
    PQZ6-Q24-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PQZ6-Q24-S15-D is described as DC/DC CONVERTER 15V 6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP