PRD15-Q48-S15-P-M-TR CUI
  • Part Number: PRD15-Q48-S15-P-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 15W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PRD15-Q48-S15-P-M-TR CUI
    PRD15-Q48-S15-P-M-TR CUI
    PRD15-Q48-S15-P-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRD15-Q48-S15-P-M-TR is described as DC/DC CONVERTER 15V 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"