PRD25-D48-S12-N-D CUI
  • Part Number: PRD25-D48-S12-N-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 25W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PRD25-D48-S12-N-D CUI
    PRD25-D48-S12-N-D CUI
    PRD25-D48-S12-N-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRD25-D48-S12-N-D is described as DC/DC CONVERTER 12V 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM