PRD25-D48-S12-P-D CUI
  • Part Number: PRD25-D48-S12-P-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 25W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PRD25-D48-S12-P-D CUI
    PRD25-D48-S12-P-D CUI
    PRD25-D48-S12-P-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRD25-D48-S12-P-D is described as DC/DC CONVERTER 12V 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X