PRF20-Q110-S15 CUI
  • Part Number: PRF20-Q110-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 20W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PRF20-Q110-S15 CUI
    PRF20-Q110-S15 CUI
    PRF20-Q110-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRF20-Q110-S15 is described as DC/DC CONVERTER 15V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2