PRMC1-D24-S12-S CUI
  • Part Number: PRMC1-D24-S12-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 1W 12V 83MA OUT
  • Lead-Time:
  • More about PRMC1-D24-S12-S CUI
    PRMC1-D24-S12-S CUI
    PRMC1-D24-S12-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRMC1-D24-S12-S is described as CONVERT DC/DC 1W 12V 83MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X