PRMC3-D48-S15-S CUI
  • Part Number: PRMC3-D48-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC DC CONVERTER 15V 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PRMC3-D48-S15-S CUI
    PRMC3-D48-S15-S CUI
    PRMC3-D48-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PRMC3-D48-S15-S is described as DC DC CONVERTER 15V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH