PTK10-Q24-D5 CUI
  • Part Number: PTK10-Q24-D5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC +/-5V OUT 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PTK10-Q24-D5 CUI
    PTK10-Q24-D5 CUI
    PTK10-Q24-D5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PTK10-Q24-D5 is described as CONVERTER DC/DC +/-5V OUT 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM