PTK10-Q24-S15 CUI
  • Part Number: PTK10-Q24-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V OUT 10.5W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PTK10-Q24-S15 CUI
    PTK10-Q24-S15 CUI
    PTK10-Q24-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PTK10-Q24-S15 is described as CONVERTER DC/DC 15V OUT 10.5W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE