PTK25-D24-S5 CUI
  • Part Number: PTK25-D24-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V OUT 25W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PTK25-D24-S5 CUI
    PTK25-D24-S5 CUI
    PTK25-D24-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PTK25-D24-S5 is described as CONVERTER DC/DC 5V OUT 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN