PTK25-D48-S5 CUI
  • Part Number: PTK25-D48-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V OUT 25W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PTK25-D48-S5 CUI
    PTK25-D48-S5 CUI
    PTK25-D48-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PTK25-D48-S5 is described as CONVERTER DC/DC 5V OUT 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE