PUZ3-D24-S15-D CUI
  • Part Number: PUZ3-D24-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 3W 15V 200MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 30
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PUZ3-D24-S15-D CUI
    PUZ3-D24-S15-D CUI
    PUZ3-D24-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PUZ3-D24-S15-D is described as CONVERT DC/DC 3W 15V 200MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"