PVB3-D24-S15-D CUI
  • Part Number: PVB3-D24-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 200MA 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 34
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PVB3-D24-S15-D CUI
    PVB3-D24-S15-D CUI
    PVB3-D24-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PVB3-D24-S15-D is described as DC/DC CONVERTER 15V 200MA 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.