PVB3-D48-S15-D CUI
  • Part Number: PVB3-D48-S15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 200MA 3W
  • Lead-Time:
  • More about PVB3-D48-S15-D CUI
    PVB3-D48-S15-D CUI
    PVB3-D48-S15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PVB3-D48-S15-D is described as DC/DC CONVERTER 15V 200MA 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK