PYB10-Q48-D5 CUI
  • Part Number: PYB10-Q48-D5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-5V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 47
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB10-Q48-D5 CUI
    PYB10-Q48-D5 CUI
    PYB10-Q48-D5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB10-Q48-D5 is described as DC/DC CONVERTER +/-5V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK