PYB15-Q24-S12-H CUI
  • Part Number: PYB15-Q24-S12-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 15W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB15-Q24-S12-H CUI
    PYB15-Q24-S12-H CUI
    PYB15-Q24-S12-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB15-Q24-S12-H is described as DC/DC CONVERTER 12V 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE