PYB20-Q24-D15-H CUI
  • Part Number: PYB20-Q24-D15-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 20W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB20-Q24-D15-H CUI
    PYB20-Q24-D15-H CUI
    PYB20-Q24-D15-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB20-Q24-D15-H is described as DC/DC CONVERTER +/-15V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT