PYB20-Q24-S12 CUI
  • Part Number: PYB20-Q24-S12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 20W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 18
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PYB20-Q24-S12 CUI
    PYB20-Q24-S12 CUI
    PYB20-Q24-S12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB20-Q24-S12 is described as DC/DC CONVERTER 12V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN