PYB20-Q24-S24-H CUI
  • Part Number: PYB20-Q24-S24-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 20W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB20-Q24-S24-H CUI
    PYB20-Q24-S24-H CUI
    PYB20-Q24-S24-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB20-Q24-S24-H is described as DC/DC CONVERTER 24V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE