PYB20-Q24-S3-H CUI
  • Part Number: PYB20-Q24-S3-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 20W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB20-Q24-S3-H CUI
    PYB20-Q24-S3-H CUI
    PYB20-Q24-S3-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB20-Q24-S3-H is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM