PYB20-Q48-S24-H CUI
  • Part Number: PYB20-Q48-S24-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 20W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB20-Q48-S24-H CUI
    PYB20-Q48-S24-H CUI
    PYB20-Q48-S24-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB20-Q48-S24-H is described as DC/DC CONVERTER 24V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB