PYB20-Q48-S5-H CUI
  • Part Number: PYB20-Q48-S5-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 20W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB20-Q48-S5-H CUI
    PYB20-Q48-S5-H CUI
    PYB20-Q48-S5-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB20-Q48-S5-H is described as DC/DC CONVERTER 5V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE