PYB30-Q24-S12-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q24-S12-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q24-S12-H CUI
    PYB30-Q24-S12-H CUI
    PYB30-Q24-S12-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q24-S12-H is described as DC/DC CONVERTER 12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM