PYB30-Q24-S15-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q24-S15-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q24-S15-H CUI
    PYB30-Q24-S15-H CUI
    PYB30-Q24-S15-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q24-S15-H is described as DC/DC CONVERTER 15V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN