PYB30-Q24-T512-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q24-T512-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q24-T512-H CUI
    PYB30-Q24-T512-H CUI
    PYB30-Q24-T512-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q24-T512-H is described as DC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM