PYB30-Q24-T515-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q24-T515-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V +/-15V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q24-T515-H CUI
    PYB30-Q24-T515-H CUI
    PYB30-Q24-T515-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q24-T515-H is described as DC/DC CONVERTER 5V +/-15V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM