PYB30-Q48-D12-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q48-D12-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-12V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q48-D12-H CUI
    PYB30-Q48-D12-H CUI
    PYB30-Q48-D12-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q48-D12-H is described as DC/DC CONVERTER +/-12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP