PYB30-Q48-T312-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q48-T312-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V +/-12V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q48-T312-H CUI
    PYB30-Q48-T312-H CUI
    PYB30-Q48-T312-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q48-T312-H is described as DC/DC CONVERTER 3.3V +/-12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE