PYB30-Q48-T315-H CUI
  • Part Number: PYB30-Q48-T315-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V +/-15V 30W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PYB30-Q48-T315-H CUI
    PYB30-Q48-T315-H CUI
    PYB30-Q48-T315-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PYB30-Q48-T315-H is described as DC/DC CONVERTER 3.3V +/-15V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL