V7806-1500R CUI
  • Part Number: V7806-1500R
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC REG 6.5V 1500MA RA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about V7806-1500R CUI
    V7806-1500R CUI
    V7806-1500R is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. V7806-1500R is described as CONVERT DC/DC REG 6.5V 1500MA RA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"