VASD1-S12-D12-DIP CUI
  • Part Number: VASD1-S12-D12-DIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC +/-12V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 189
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VASD1-S12-D12-DIP CUI
    VASD1-S12-D12-DIP CUI
    VASD1-S12-D12-DIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VASD1-S12-D12-DIP is described as CONVERTER DC/DC +/-12V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE