VASD1-S12-D12-SIP CUI
  • Part Number: VASD1-S12-D12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC +/-12V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 3,350
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VASD1-S12-D12-SIP CUI
    VASD1-S12-D12-SIP CUI
    VASD1-S12-D12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VASD1-S12-D12-SIP is described as CONVERTER DC/DC +/-12V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR