VAWQ12-Q24-S5 CUI
  • Part Number: VAWQ12-Q24-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V 2400MA 12W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 497
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VAWQ12-Q24-S5 CUI
    VAWQ12-Q24-S5 CUI
    VAWQ12-Q24-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VAWQ12-Q24-S5 is described as CONVERTER DC/DC 5V 2400MA 12W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA