VAWQ12-Q48-S15 CUI
  • Part Number: VAWQ12-Q48-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V 800MA 12W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VAWQ12-Q48-S15 CUI
    VAWQ12-Q48-S15 CUI
    VAWQ12-Q48-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VAWQ12-Q48-S15 is described as CONVERTER DC/DC 15V 800MA 12W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"