VAWQ12-Q48-S5 CUI
  • Part Number: VAWQ12-Q48-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V 2400MA 12W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VAWQ12-Q48-S5 CUI
    VAWQ12-Q48-S5 CUI
    VAWQ12-Q48-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VAWQ12-Q48-S5 is described as CONVERTER DC/DC 5V 2400MA 12W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA