VBSD1-S12-S5-DIP CUI
  • Part Number: VBSD1-S12-S5-DIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 146
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VBSD1-S12-S5-DIP CUI
    VBSD1-S12-S5-DIP CUI
    VBSD1-S12-S5-DIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VBSD1-S12-S5-DIP is described as CONVERTER DC/DC 5V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM